fbpx

«Хенд-мейд» - що це таке?

«Хенд-мейд» - що це таке,  і чому ці предмети відрізняються підвищеною ціною?
Міцно ввійшов у наш лексикон англіцизм «хенд-мейд» (hand made) перекладається як «зроблено вручну».  Тобто це речі ручної роботи, які не мають нічого спільного з серійним виробництвом.

Вироби, створені руками, набули популярності не так давно, незважаючи на те що рукодільна традиція завжди була дуже сильна в нашій країні. 

Оригінальна задумка, що виникла в голові майстра, втілюється в життя і з'являється в унікальний виріб.  Воно неодмінно буде в ціні в силу своєї ексклюзивності.

В даний час в магазинах можна купити що завгодно, вітчизняного і зарубіжного виробництва. Чого там тільки немає: на будь-який смак, колір і переваги. Але речі ручної роботи, як і раніше, користуються особливою популярністю, хоч і коштують вони не дуже дешево. Але це й не дивно: за часів стандартів важко відшукати щось особливо оригінальне. 

Такі речі дуже цінуються, особливо якщо це подарунок.  Це так приємно - мати виріб, який у тебе в єдиному екземплярі! Майстер вклав в нього частинку себе і це тепло душі обов'язково відчувається.